× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Найбільший європейський лоукостер обіцяє возити з Вінниці по всій Європі автобусами

В Україні та Вінниці зокрема почав свою роботу європейський автобусний лоукост-перевізник FlixBus, який є найбільшим автобусним оператором в Європі.

Як повідомляє видання ЦТС, “З червня 2019 року FlixBus їздитиме з України до міст Німеччини, Польщі, Чехії, Австрії та Угорщини. Компанія запускає маршрути з Києва, Львова, Одеси, Харкова, Дніпра, Чернівців, Івано-Франківська, Вінниці і Тернополя”.

Наразі на сайті компанії ще не доступний сервіс купівлі квитків з Вінниці, однак з Києва, наприклад, до Берліну, можна купити квиток за ціною від 500 грн, а зі Львова до Мілану – за 1588 гривень. На сайті поки що також не доступні подорожі з Одеси, Харкова, Дніпра, Чернівців та Івано Франківська.

Ціна на квитки стартує від €5, а купити їх вже можна на сайті компанії або через мобільний додаток.

“До 13 червня можна поїхати з Києва у Кельн, Росток, Карлсруе, Штутгарт та Відень за цінами від 5 до 15 євро”, – ідеться в повідомленні.

“Купити квиток можна через мобільний додаток або сайт. Через додаток також можна відстежити, де перебуває автобус і коли він прибуде. Роздруковувати квиток не потрібно, водій просканує QR-код”, – розповів генеральний директор FlixBus в Україні та Польщі Міхал Леман. Також журналістам повідомили, що до 13 червня напрямками Київ-Кельн, Київ-Росток, Київ-Карлсруе, Київ-Штутгарт, Київ-Відень можна купити квитки від 5 до 15 євро.

“Вимоги до автобусів: кваліфіковані водії, мінімум двоє на нічний лінії для безпеки пасажирів, комфортну відстань між сидіннями – мінімум 76 см, Wi-Fi і FLIX-розваги на борту, доступний туалет в дорозі, розетки і екологічно чистий парк”, – додав Леман.

На початковому етапі на українських маршрутах буде задіяно два десятка автобусів. Це будуть не автобуси у фірмовій зеленій лівреї, а автобуси української компанії-партнера, які будуть мати логотип FlixBus.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору