Найбільший в Україні: у Вінниці створили герб міста з понад 2000 людей. ФОТО

Сьогодні, 18 жовтня на стадіоні Вінницького медичного коледжу 2009 представників та представниць вінницької молоді утворили найбільший в Україні герб міста – герб Вінниці.

Вибудовувати фігуру студенти та учні вінницьких вишів та шкіл розпочали ще о 15:00. Зрештою, на те, щоб повністю скласти герб Вінниці знадобилося майже дві години.

Кожен учасник події під час реєстрації отримував власний порядковий номер, аби стати на правильному місці на стадіоні. Пізніше організатор акції – Дмитро Мира – дав сигнал усім колонам вийти на стадіон.

Близько 16:40 десятки журналістів та операторів, які розташувалися на даху найближчої девятиповерхівки, змогли побачити грандіозний вінницький герб, складений у вигляді живої фігури. Учасники акції підняли вгору білі кульки та махали руками аж трьом безпілотникам, які знімали дійство з повітря.

   

Коли абсолютно всі учасники вже зайняли свої місця, на дах піднявся представник Книги рекордів України. Він оглянув фігуру зверху, пересвідчився, чи справді вона нагадує обрисами вінницький герб, після чого спустився на стадіон та оголосив вердикт:

 

 • Організатори повідомили на початку, що буде 2003 учасника. Однак ми нарахували іншу кількість – сказав представник Книги рекордів та витримав драматичну паузу: – 2009 учасників! Це – новий рекорд України!

За тим представник Книги рекордів вручив організатору події – Дмитру Мирі –  відповідний сертифікат, що засвідчує досягнення, котре офіційно звучить так: “Рекорд зображення герба міста з найбільшої кількості людей”. Ще один аналогічний сертифікат отримала Вінницька міська рада, котра виступила співорганізатором події.

Як все було – у фоторепортажі Ольги Мірошниченко:

                                     

Позначки: , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
 • Богдан Міхеєв

  Це все дуже круто, звісно) Але покликали б, замість цього дійства, когось, щоб взяти участь у прибиранні сміття наприклад, (що було б, на мою думку, більш раціональною тратою часу) з цього натовпу лишилося б чоловік 100 в кращому випадку)

  • Игорь Шмерчук

   Ну, організовуйте, Богдане! Вам всі карти в руки!

   • Богдан Міхеєв

    Звісно, це дуже велика честь для мене, що Ви мені дали згоду на проект такого масштабу) Але дозвольте запитати, чому саме мені карти в руки? Здавалось у організаторів, які збирають стільки людей, що аж рекорди фіксують, це вийшло б набагато краще)
    Ні, хай краще збирають стадіони і ставлять там 2000 людей в одну лінію, Рівненська.