× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Найбільша канапка з салом і давні рецепти ковбаси: у Вінниці влаштують VinSALOFest

У Вінниці влаштують свято сала, хлібу та ковбаси – VinSALOFest.

VinSALOFest  відбуватиметься 18 травня на Майдані Незалежності.

Подія відбуватиметься в кілька етапів – закритий захід для підприємців та відкритий фестиваль і ярмарок для всіх охочих.

В п’ятницю зранку, 18 травня, в готелі “Поділля” розпочнеться бізнес-форум для власників і топ-менеджменту підприємств хлібопекарської та м’ясопереробної галузей. Учасникам форуму розповідатимуть про фінансову підтримку для розвитку бізнесу, можливості експорту, нові технології тощо. Наявність там близько 350 підприємців дозволить їм знайти нових бізнес-партнерів. Триватиме форум з 10:30 до 16:00. Щоб туди потрапити потрібно зареєструватись до 10 травня.

Читайте також: Вінницьке сало або Як брацлавський воєвода сам собі свиню підклав

Частина фестивалю, що орієнтована на широку аудиторію, розпочне свою роботу після обіду. На Майдані Незалежності о 13:00 відкриється виставка-ярмарок для любителів української продукції. Триватиме ярмарок до 19:00.  

Неподалік, біля фонтану “Мушля”, з 16:00 до 19:00 відбуватиметься фестиваль сала, хлібу та ковбаси. Усі охочі зможуть не тільки спробувати ці продукти на смак, а й дізнатись про давні рецепти виготовлення ковбас та випічки хлібу. Також організатори планують створити найбільший бутерброд з вінницьким салом.

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору