× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

Над Вінницею літають американські винищувачі F-15. ФОТО

Сьогодні у небі над Вінницею вінничани помітили військові літаки та почули характерний гуркіт. У соціальних мережах одразу почали з’являтись питання, що відбувається. 

Як прокоментували  Veжі у прес-службі командування ПС ЗС України, ці літаки беруть участь у міжнародних авіаційних навчаннях. Ще протягом декількох днів у небі над Вінницею можна буде помітити військову авіаційну техніку. За словами експертів, сьогодні над містом пролітали військові винищувачі.

 

– Літаки, які літають над Вінницею це ті, які приймають участь у авіаційних навчання “Чисте небо 2018”. Вони виконують завдання спільно з бригадою нашої транспортної авіації, яка дислокується на Вінниччині, де розташовані літаки транспортної авіації АН – 26, і ще американські літаки С-130 в рамках навчання виконують спільні завдання, – зазначили у службі.

Окрім того на фото від вінничан з соцмережах пожна помітити також винищувачі F-15 та Міг-29.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: До Вінниці прибув військовий “Геркулес” із США: авіаційні навчання “Чисте небо-2018” офіційно відкрили. ФОТОРЕПОРТАЖ

Офіційно багатонаціональні навчання, участь в яких беруть військові з 9 країн світу, відбуваються з 8 по 19 жовтня. До завершення цих навчань у небі над Вінницею ще можуть помічати військові літаки. Загалом у навчаннях задіяно 700 військовослужбовців, як України, так США, та інших країн світу.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору