Над центром Вінниці здійснював маневри фронтовий бомбардувальник

Сьогодні, 13 вересня, близько 14:00 над середмістям Вінниці здійснив польоти на малій висоті бомбардувальник.

Як вдалося побачити нашим кореспондентам, бойовий літак здійснював маневри безпосередньо над Майданом Незалежності. Пізніше літак бачили над “Урожаєм” та в районі Кумбари.

Як розказали у штабі Командування Повітряних Сил ЗСУ, літак – однозначно «наш» та пояснили, що політ був у рамках навчань.

У прес-центрі структури сказали, що переживати немає через що – навчання зараз відбуваються по всій країні.

  • Це справді командно-штабні навчання «Непохитна стійкість – 2017». Навчання – високої інтенсивності, та в них задіяна не тільки авіація, а й інші підрозділи Повітряних Сил. Військові частини приведені у бойову готовність з метою перевірки готовності до виконання завдань. І так, вони відбуваються по всій країні, до 15 вересня включно, – говорить Роман Юрчило, начальник прес-центру Командування ПС.

Втім, Роман Юрчило не зміг підтвердити чи спростувати інформацію, що над Вінницею пролетів «СУ-24». Зазначив лише, що в навчаннях використовуються різні види техніки. На запитання, чому все ж літак летів так низько, Юрчило зауважив:

  • У будь-якому випадку пілоти діють у дозволених безпечних межах.

Як зазначають очевидці, зрозуміти, був тільки один літак чи кілька – важко. Позаяк одночасно в небі бачили тільки один, але прольотів було чутно кілька – низько та з маневрами, прямо над міськрадою.

За інформацією Вінниця.info, літак, який бачили над Вінницею – це бомбардувальник  «СУ-24».

«З метою перевірки питaнь готовності до виконaння зaвдaнь зa признaченням мaйже всі бойові військові чaстини Повітряних Сил Збройних Сил Укрaїни приведені у бойову готовність з метою перевірки. Під чaс виконaння цих зaходів здійснюється призов нa нaвчaльні збори резервістів оперaтивного резерву першої тa другої черг для доукомплектувaння цих військових чaстин до повних штaтів. Особливa увaгa у ході зборів приділяється спроможності військових чaстин оргaнізовaно прийняти особовий склaд зaпaсу тa оргaнізaції всебічного зaбезпечення. Тaкож з резервістaми буде проведено низку зaнять з індивідуaльної підготовки», – повідомили в упрaвлінні зв’язків з громaдськістю Збройних Сил Укрaїни.

Позначки: , , , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
  • Yuriy Ignat

    Як багато пустослів’я. Так літав. Навчання. На гранично низькій висоті – так нині літають всі пілоти, щоб на війні не потрапити у ворожий РЛС.