× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На виїзді з Вінниці в напрямку Немирова змінять схему руху. ФОТО. ВІДЕО

У зв’язку з ремонтними роботами на Немирівській транспортній розв’язці (в’їзд у Вінницю зі сторони Немирова) буде тимчасово змінено схеми дорожнього руху. Відповідно будуть встановлені нові дорожні знаки.

Масштабні роботи з капітального ремонту шляхопроводу на виїзді з Вінниці в бік Немирова почалися в середині липня. При в’їзді в обласний центр з Немирівського шосе заборонений проїзд у бік Черкаського шосе. Також знак про ремонтні роботи встановлений при виїзді з Черкаського шосе на Немирівське у бік Вінниці.

Транспортну розв’язку побудовано в кінці 70-х років і з того часу її ремонт не проводився.

Як повідомляє Служба автомобільних доріг у Вінницькій області, у поточному році заплановано:

–  Поширення проїзної частини шляхопроводу на 7 метрів.
– Ремонт опор та прогонової будови. Буде влаштовано додатково 10 опор. Існуючі залізобетонні конструкції будуть відремонтовані за допомогою сучасних технологій та матеріалів
–  Освітлення
–  Нове транспортне огородження
– Нові дорожні знаки.
–  Нове покриття на під’їздах

Орієнтовно роботи завершаться наприкінці року.

Також повідомляється,  що у поточному році, відповідно до постанов КМУ,  заплановано ремонт двох міжнародних трас М-12 ( від м. Вінниця до кордону з Черкаською областю) та М-21 (від Вінниці в напрямку міста  Могилів-Подільський). На дорогах в напрямку міст  Бар та  Тиврів у цьому році аварійний ремонт.  А до 31 жовтня 2019 року, як VeжА писала раніше, мають відремонтувати частину дороги між Гайсином і Уманню поблизу села Михайлівка.

Шановні водії, будьте уважні. Дотримуйтесь швидкісного режиму, зважайте на зміни у схемах руху.

 

Фото, відео: Служба автомобільних доріг Вінницької області

Читайте також: На Вінниччині відремонтують частину автошляху М12 за понад 16 мільйонів

«Цей матеріал підготовлено в рамках Програми міжредакційних обмінів за підтримки Національного фонду на підтримку демократії NED»

Автор: Вероніка Перепелиця

Поділитись публікацією
Вгору