× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На вінницьку спортшколу подали до суду за укладання найдорожчої угоди

У Вінниці припинили дію договору на суму майже три мільйони гривень, адже переможцем тендеру стало товариство, яке запропонувало найвищу ціну, порівняно з іншими учасниками, а його пропозиція не відповідала вимогам.

Йдеться про дитячо-юнацьку спортивну школу, яка “закупила” реконструкцію частини будівлі котельні, щоб обладнати там приміщення спортивної школи з надбудовою. Як повідомили на сайті Прокуратури Вінницької області, за результатами торгів, переможцем стало товариство з найвищою ціновою пропозицією, а тендерні пропозиції інших учасників, цінові пропозиції яких були меншими, відхилили з формальних підстав.

Крім того у повідомленні йдеться, що пропозиція переможця торгів не відповідала кваліфікаційним критеріям встановленим тендерною документацією. А тому, згідно з частиною 1 статті 30 Закону України “Про публічні закупівлі”, її також мали б відхилити, а торги відмінити по причині відхилення пропозицій всіх учасників закупівлі.

Відтак, прокуратура внесла до суду відповідну позовну заяву для визнання договору на суму майже три мільйони гривень недійсним. У Прокуратурі повідомили, що хоча суд рішення ще не прийняв, відповідач уже розірвав відповідний договір будівельного підряду.

У прес-службі Прокуратури Вінницької області повідомили, що не можуть назвати назву ДЮСШ до тих пір, поки триває судова справа. Зазначили лише, що договір про виконання робіт сторони уклали в 2018 році.

Найімовірніше, йдеться про Міську комплексну дитячо-юнацьку спортивну школу “Вінниця” і їхній тендер від 26 березня 2018 року: Реконструкції частини будівлі котельні по вул. Келецька, 94а для обладнання приміщення спортивної школи з надбудовою в м. Вінниці, а саме: будівельні роботи, електрообладнання та електроосвітлення, водопровід та каналізація, опалення та вентиляція, благоустрій, малі архітектурні форми, зовнішнє освітлення, озеленення”.

Згідно з даними системи “Рrozorro”, ця ДЮСШ – єдина у Вінниці, яка проводила подібні тендери.

Очікувана вартість закупівлі становила 3 мільйони 336 тисяч 390 гривень, а товариство-переможець запропонуло виконати ці роботи за 2 мільйони 986 тисяч гривень. Це була найбільша ціна серед трьох учасників торгів.

Відомо, що 17 квітня 2018 сторони уклали договір, а 22 березня 2019  розірвали його. Зазначимо, що усі роботи, згідно з тендерною документацією, мали бути виконані до 30 травня 2019 року.

Втім, у тексті документу, від 22 березня, йдеться, що “Сторони не вважають себе пов’язаними будь-якими правами та обов’язками, що виникли з Договору”, а також, що “не будуть пред’являти один одному жодних вимог щодо сплати пені, штрафу та будь-яких інших санкцій майнового і немайнового характеру”.

Примітно, що на сайті публічних закупівель є ще три тендери із назвою “Реконструкції частини будівлі котельні по вул. Келецька, 94а для обладнання приміщення спортивної школи з надбудовою в м. Вінниці, а саме…”, щодо яких були укладені договори і вже виконані роботи:

Ілюстративне фото – egemen.kz

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору