На вінницькій набережній пропонують зробити “Прокол”

Агенція просторового розвитку в межах проекту “30+1 ідея для міста / Вінниця” оприлюднила черговий урбан-проект “Прокол” під Центральним мостом”

Проект передбачає створення зв’язку старої набережної та набережної Рошен в двох рівнях.

Як видно з графіки, основний перехід пропонується зробити в рівні землі під насипом Центрального мосту – своєрідний “прокол” довжиною 25 метрів.

 

“Пейзажний прохід пропонується облаштувати на рівні нижнього ярусу набережної Рошен безпосередньо біля води з переходом до центрального причалу прогулянкових річкових пароплавів”, – ідеться в описі проекту. Автори проекту: Олександр Коротких, Максим Крамар з “Агенції просторового розвитку”

Нагадаємо, що раніше Агенція просторового розвитку вже пропонувала низку урбаністичних ідей в рамках проект “30+1 ідея для міста”. Зокрема ідется про можливість створення штучних островів до острова Кемпа, облаштування урбан-просторів для студентів, організацію “Фестивалю світла” та створення канатної дороги через Буг. Останній проект може отримати три мільйони на реалізацію. 

Позначки: , , , , , , , , , , ,

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
  • Vitalii Anoniuk

    прекрасна ідея, розвантажить частково перехід і додасть зручностей

  • Ivan Egorov

    А що скажуть спеціалісти? Може там краще вийти в річку і річкою обійти під мостом. Бо ж в місці нарисованого проколу опирається міст ніби. Ідея гарна.

  • Вячеслав Ганиев

    Досить цікава ідея.Буде дуже зручно. А скажіть ,будь ласка,які пропозиції та ідеї існують щодо о.Кемпа?