× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині знову зростає кількість хворих на кір

Протягом минулого тижня кількість нових хворих на кір у Вінницькій області збільшилась на 150 осіб або ж на 42,8 %. Як повідомляє Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України, йдеться про 84 дорослих та 66 дітей.

Зазначено, що загалом з початку поточного року в області зареєстровано 3 021 випадок кору (з них – 1 682 дитини). Рівень захворюваності склав 192,5 випадків на 100 тисяч населення (в Україні 83,3 випадків на 100 тисяч). Водночас медики наголошують, що зі всіх захворілих 64 % не були щеплені проти кору.

Найбільше людей захворіли на кір у Вінниці (963 особи), Вінницькому районі (186 осіб), Хмільницькому районі (181 особа), Барському районі (153 особи), Козятинському районі (123 особи), Калинівському районі (120 осіб), Літинському районі (117 осіб), Шаргородському районі (101 особа), Крижопільському районі (87 осіб).

Відтак, вінничан закликають до завчасної вакцинації проти кору, що є єдиним ефективним засобом профілактики кору.

“На даний час в усіх лікувально-профілактичних закладах області, які проводять щеплення, є в наявності достатня кількість комбінованої вакцини проти кору. Залишки даного препарату складають 40110 доз вакцини КПК” – наголошується у повідомленні лабораторного центру.

Нагадаємо, у Вінниці від кору померла восьмимісячна дівчинка, а згодом – студент-медик.

Читайте також:

У Вінниці вакцинувати дітей від кору можна буде в школах та садочках

Дівчинку, що померла від кору у Вінниці, не встигли вакцинувати

Померлий від кору вінницький студент мав довідку про щеплення

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією

Інші новини

Вгору