× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині збудують завод з переробки кукурудзи за 14 мільйонів доларів. ГРАФІКА

До 2020 року в селі Демківці Тростянецького району на Вінниччині планують збудувати потужний завод з переробки кукурудзи, інвестиції в який становитимуть 14 мільйонів доларів. 

Про це сьогодні, 16 квітня повідомили під час презентації у Вінницькій облдержадміністрації в присутності керівництва області та представників компаній “Бунге Україна” та “Dacsa”.

Як повідомили підприємці, завод перероблятиме кукурудзу твердив сортів кукурудзи на борошно та крупу, потужність заводу планується на рівні 300 тонн на добу. Завод розташується на площі трьох гектарів, в самому селі для обслуговування підприємства буде створено близько 50 робочих місць.

За словами генерального директор “Бунге Україна” Дмитра Горшунова, це буде перший такий завод такої потужності в Україні, однак компанія спільно з іспанським партнером має великий досвід створення подібних підприємств по всьому світу. 80% готового продукту планують експортувати по всьому світу, решта 20% піде на внутрішній ринок: зокрема продукт для сухих сніданків.

На заводі планують встановити сучасну лінію італійського виробництва, найперше – вже до кінця 2019 року – планують спорудити логістичний комплекс. Вже до осені 2020 року – аби встигнути до врожаю – планують повністю завершити будівництво виробничого комплексу.

“Як хотів би зазначити, що попри не одини виборами сьогодні рухається українське суспільство. Ми маємо дивитися в завтрашній день. Невдовзі – їжте вінницьку кукурудзяну кашу та мамалигу.”, – сказав наприкінці презентаії голова Вінницької ОДА Валерій Коровій.

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору