На Вінниччині збудують найбільший у світі біогазовий завод за 27 мільйонів євро

Європейський банк реконструкції й розвитку вирішив виділити компанії “Миронівський хлібопродукт” кредит у розмірі 25 мільйонів євро на будівництво нового біогазового заводу у Вінницькій області.

Про це сказано в повідомленні ЄБРР, передає «Економічна правда» з посиланням на «Українські Новини».

Рада директорів ЄБРР затвердила це питання 29 листопада: кошти підуть на будівництво нового біогазового заводу потужністю 10 МВт у Вінницькій області.

Проект буде підтримувати стратегію групи MХП з підвищення енергоефективності й екологічного впливу на її діяльність.

Як зазначив голова правління агрохолдингу Юрій Косюк, комплекс буде не тільки найбільшим в Україні, а й у світі. На його думку, найголовнішою складовою проекту є те, що він екологічний. Завдяки біогазовому комплексу агрохолдинг вирішить задачу утилізації відходів птахівництва та отримає енергію для власних потреб.

Загальна вартість проекту – 27 млн євро.

Як відомо, 17 серпня Миронівський хлібопродукт опублікував звіт про фінансові результати за перше півріччя 2017 року, згідно з яким 58% виручки компанії становив експорт.

Чистий прибуток компанії становив 210 млн дол, що дозволило в 2017 році компанії виплатити власникам 78 млн дол дивідендів.

“Миронівський хлібопродукт” є найбільшим виробником курятини в Україні. За оцінками компанії, “МХП” займає 55% вітчизняного ринку курятини.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору