× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині зафіксовано 35 повідомлень про порушення на виборах

ГУ НП у Вінницькій області повідомляє, що з початку відкриття ДВК, в області зафіксовано вже декілька десятків фактів порушення виборчого законодавства. Найчастіше порушення – відсутність громадян у списках виборців. 

Станом на 15:00 в області зафіксовано 35 повідомлень про можливі порушення виборчого законодавства, вказано на сайті ГУ НП у Вінницькій області.

Серед них: винос бюлетеня – 1, незаконна агітація – 3, відсутність у списках виборців – 9, втрата печатки – 1, фотографування бюлетеня – 3, інші події – 18 (відсутність у списках виборців, запрошення на померлих людей, включення до списку виборців людей, які перебувають за кордоном, порушення правил розміщення бюлетенів, інше).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У пошуках «перснів», нестача бюлетенів і «забудькуватий» голова ДВК: зведення по порушенням на Вінниччині

Водночас, директор департаменту комунікації Національної поліції України Ярослав Тракало на своїй сторінці у Facebook зазначає, що Станом на 15 годину в Україні загалом зареєстровано 649 подій, пов’язаних з порушенням виборчого процесу. З них лише 26 – на Вінниччині.

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору