× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині зафіксована найбільша в Україні кількість випадків сказу

У Вінницькій області з початку 2019 року зареєстровано 56 випадків сказу тварин, що є найбільшим показником в Україні. Всього за перший квартал 2019 року в країні зареєстровано 260 випадків сказу тварин.

Про це з посиланням на дані Держпродспоживслужби повідомляє УНН. Зазначається, що ситуація зі сказом в Україні залишається складною.

Попри це, можна відзначити і позитивну динаміку у ситуації ці сказом: станом на 1 квітня 2019 в Україні зареєстровано на 166 випадків менше, ніж за аналогічний період минулого року.

Як зазначається на сайті, з 260 випадків, що були зареєстровані у цьому році, найбільше випадків сказу тварин в першому кварталі 2019 виявлено у Вінницькій області – 56 випадків, Львівській області – 17 випадків, Житомирській і Кіровоградській областях – по 15 випадків.

Як зазначається на сайті УНН, є два основних типи осередків сказу: природні і міські. Згідно оцінки Всесвітньої організації охорони здоров’я, сказ є одним з  п’яти найнебезпечніших інфекційних хвороб, які спричиняють величезні соціально-економічні збитки.

Фото: precedentinfo.kg

Читайте також: Рятувальники у Вінниці влаштують навчання, мешканців міста просять не панікувати

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору