× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині за майже 400 мільйонів гривень відремонтують понад 43 кілометри доріг

У Вінницькій області відремонтують три ділянки автодоріг загальною протяжністю у понад 43 кілометри. Очікувана вартість робіт становить майже 400 мільйонів гривень, а завершити їх планують до 31 грудня 2020 року.

Відповідні тендери з’явились на сайті Prozorro. Ремонт здійснять на трьох ділянках: від села Селище до Тиврова, від села Красне до села Пеньківка та від села Самгородок до села Вівсяники.

Згідно з документацією, ремонт дороги від села Красне до села Пеньківка вартуватиме понад 84 мільйони гривень. На ці кошти планують відремонтувати 10 кілометрів автомобільної дороги. Орієнтовно роботи розпочнуться 10 червня 2019 року.

Як йдеться в іншому тендерному оголошенні, ділянку автомобільної дороги від села Самгородок до села Вівсяники планують відремонтувати за понад 114 мільйонів гривень. Тут збираються відновити ділянку шляху протяжністю в 10,978 кілометрів. Роботи можуть початись вже з 31 травня 2019 року.

На найбільшій ділянці, від села Селище до Тиврова, планують відремонтувати 22,04 км дороги. Згідно з документацією, очікувана вартість ремонту для цієї дороги складає понад 197 мільйонів гривень. Початок робіт тут запланований вже на 1 липня 2019 року.

Відповідно до тендерної документації, на вказаних ділянках здійснять поточний середній ремонт. Загальна очікувана вартість робіт складає близько 396 622 324 гривень.

Читайте також: На Вінниччині Прем’єр-міністру прозвітували про ремонт автодороги М-12

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору