× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині з понеділка припинили аналогову трансляцію «UA:Перший»

З 18 червня вінничани не зможуть дивитися з 6:00 ранку до 18:00 вечора «UA:Перший» в аналоговому форматі. Причина – заборгованість  за трансляцію в аналоговому режимі ПАТ «Національне суспільне телебачення України» перед концерном РРТ (радіомовлення, радіозв’язку та телебачення), – повідомляє прес-служба НСТУ.

За словами телевізійників, з квітня 2018 року грошей на оплату трансляції в бюджеті, виділеному Верховною Радою “Суспільному”, не передбачено зовсім. Це призвело до появи заборгованості перед РРТ у сумі 75,12 млн грн. Для оплати всіх трансляцій НСТУ необхідно 340 млн грн на рік, проте виділено і передбачено в паспорті бюджетної програми лише 51 млн грн.

Концерн РРТ поінформував НСТУ, що призупинення аналогової трансляції «UA: ПЕРШИЙ» триватиме до моменту погашення боргу.

Окрім Вінниччини, аналогову трансляцію телеканалу «UA:Перший» призупинено через передавачі у містах Київ, Одеса, Дніпро, Тернопіль, Чернігів, Білопілля, Ізюм та Ковель.

До відновлення аналогового мовлення глядачі, які проживають у зазначених областях, зможуть дивитися «UA: ПЕРШИЙ» лише у цифровому форматі (DVB-T2), а також у кабельних телемережах та в інтернеті на офіційному сайті каналу.

Ілюстративне зображення – Glavcom

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору