× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині влаштувались на роботу на 20% більше людей, ніж минулого року

Протягом чотирьох місяців 2019 року на Вінниччині офіційно працевлаштували майже 32 тисячі громадян. Це на 20% більше, порівняно з аналогічним періодом минулого року. 

Про це у своїх повідомленнях до фіскальної служби області проінформували близько 10 700 роботодавців.

На сайті Вінницької облдержадміністрацій повідомили, що порівняно з аналогічним періодом 2018 року, кількість працевлаштованих зросла на 20,1%, тоді як кількість таких громадян трохи перевищила 26,6 тисяч осіб. Зі слів Руслана Осмоловського, начальника ГУ ДФС у Вінницькій області, “таким чином бізнес нашої області підтверджує позитивне сприйняття змін у законодавстві про працю”.

– Враховуючи статистику, кожного дня на Вінниччині офіційну роботу отримують понад 3,5 сотень громадян, – зауважив посадовець. – Це значить, що всі вони матимуть соціальний захист сьогодні і забезпечену старість у майбутньому. Їх, у свою чергу, зможе гарантувати держава за рахунок отриманих до казни податку на доходи фізичних осіб та єдиного соціального внеску.

У Вінницькій ОДА нагадують, що порядок подання повідомлення про прийняття працівника на роботу визначений Постановою Кабінету Міністрів України від 17 червня 2015 року N413. Відповідне повідомлення може бути надано засобами електронного зв’язку з використанням електронного цифрового підпису; на паперових носіях разом з копією в електронній формі; на паперових носіях, якщо трудові договори укладено не більше, ніж із п’ятьма особами. Скористатися електронними сервісами подання звітності можна через веб-портал ДФС України за ЦИМ посиланням.

Фото – i-visti.com

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору