× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині видають виборчі бюлетені без пред’явлення паспорту

На Вінниччині виборцям видають виборчі бюлетені без пред’явлення виборцями паспорту громадянина України. 

Про це повідомляється на сайті громадянської мережі “ОПОРА”. Як йдеться в повідомленні, “на виборчій дільниці №050907, що у селі Рудницьке Піщанського району (виборчий округ №16), видали бюлетені без паспортів близько десятьом особам. На зауваження спостерігача ОПОРИ голова комісії відповіла, що вони знають цих людей.

Така ж ситуація на ДВК №050681, що у селі Садки Могилів-Подільського району (виборчий округ №16). Голова ДВК Олена Ярова повідомила, що ще з виборів Президента України вони мають інформацію про те, що якщо в селі менше 500 осіб, то можна видавати бюлетені без паспортів”.

“Нам сказали на ЦВК, що так як в нас мала дільниця, менше, ніж 500 осіб і люди всі – бабки старі… Нам дозволили, якщо людина йде стара і забула. Бо якщо вона вернеться то назад може не прийти. Сказали на зборах, які робила ЦВК. Ми поставили таке запитання, якщо людина похилого віку забула чи спішить на роботу. Зараз в нас ідуть жнива, хлопці приїхали з бригади, вони спішать, бояться, щоб не загубилися документи. І нам ЦВК сказала, що якщо в своєму селі ви знаєте всіх людей, значить, без паспортів…», – сказала голова ДВК у коментарі спостерігачу ОПОРИ.

ОПОРА також повідомляє, що “на ДВК №051264, що в селі Сальниця Хмільницького району (виборчий округ №13), двічі видавались бюлетені без паспортів. На зауваження спостерігача ОПОРИ голова ДВК сказала робити зауваження тим, хто це робить”.

Читайте також: Парламентські вибори 2019: інформаційний марафон. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору