× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині влаштують стрілецькі змагання для аматорів та професіоналів

Неподалік від Вінниці влаштують стрілецький чемпіонат для професіоналів та аматорів. Учасникам обіцяють призи та цікаві конкурси.

Стрілецький марафон  “Hot Shot 2018” – це щорічні змагання стрільців з карабіну за правилами UFPS. Марафон складається з дистанцій від 2 до 400 метрів. По території розставлять велику кількість паперових і металевих споруд. Загальна дистанція, яку мають пройти учасники складатиме 300 метрів із залученням елементів квесту.

Участь у змаганнях можуть брати стрілки з власною зброєю калібру 7,62х39 223 калібру.

В рамках стрілецького марафону відбудеться лотерея для учасників та суддів змагань, де одним з призів буде карабін Z-15 223 калібру.

Для гостей влаштують презентацію новинок зброї від магазину “Хантер”. Окремі екземпляри можна буде випробувати і придбати. Також плануються конкурси, танцбвальні шоу та навчання стрільбі з пневматичної зброї для дітей від чотирьох років.

Марафон відбуватиметься 30 червня в селі Тютьки з 08:00 ранку. Для участі в змагання необхідно зареєструватись. Вартість реєстрації складає 1000 гривень. Більше інформації за телефоном 097 296 8890 або за адресою: м. Вінниця, вул. Зодчих, буд. 36.

Фото: https://www.alloutdoor.com

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору