× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині влаштують щорічний авіа-фестиваль “Крила Дністра”

На початку травня на Вінниччині відбудеться авіа-фестиваль “Крила Дністра-2019”, який традиційно збирає разом парапланеристів та любителів авіаційних видів спорту не лише з України, а й з різних куточків світу. 

Як повідомляє Могилів-Подільська районна рада, авіа-фестиваль влаштують 4 травня в селі Кремінне, що в Могилів-Подільському районі. Кілька десятків спортсменів змагатимуться між собою у вправності подолання повітряних маршрутів.

Окрім власних умінь та навичок, надзвичайно важливим для вдалого польоту є сильний потік вітру, який може підняти не тільки спортсмена, а й 200 кілограм спорядження. Тож зазвичай, виступи спортсменів надзвичайно видовищні.

Щоб під час фестивалю ну було жодних неприємностей, всі його учасники виконують віражі з використанням сертифікованого обладнання, маючи теоретичні знання та практичні навички.

Окрім розважальної, фестиваль має й іншу мету – популяризацію Могилів-Подільського району та авіаційних видів спорту. Вхід на територію фестивалю – вільний. Точний час початку фестивалю поки не повідомляється.

Минулого року на ювілейний, 20-й за рахунком, фестиваль приїхало два десятки парапланеристів. Фестиваль тривав у селі Нагоряни (Могилів-Подільський район). Учасники долали по 60 кілометрів маршруту за щонайменше півтори години. Про те, як відбувся фестиваль у 2018 році, читайте та дивіться у матеріалі:

Читайте також: На Вінниччині відбувся ювілейний авіа-фест «Крила Дністра». ВІДЕО

 

 

 

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору