× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині відбудеться Всеукраїнський конгрес сімей на захист християнської моралі

11 березня у приміщенні Вінницької ОДА відбулося засідання організаційного комітету щодо проведення в області Всеукраїнського конгресу сімей, запланованого в м. Шаргород та м. Вінниця впродовж 20-22 вересня поточного року.

Як йдеться в повідомленні на офіційному сайті Облдержадміністрації, метою Всеукраїнського конгресу сімей є утвердження та популяризація в суспільстві основ християнської моралі, сімейних цінностей, збереження і розвитку національної культурної традиції. Розпорядження про проведення Конгресу підписав голова ОДА Валерій Коровій.

«Ми були свідками, як у позаминулому році подібні заходи організовували та публічно проводили ці дві Ради Вінниччини (Рада Церков та Рада національно-культурних товариств Вінниччини, – ред.) і які об’єднували духовенство і віруючих різних конфесій та національностей. У ході за «Щасливу сім’ю» у м. Вінниці взяло участь більше 5000 людей, подібні заходи проводилися і в більшості районів Вінницької області. Це тема сьогодні є особливо актуальною. Саме тому проведення Всеукраїнського конгресу сімей, який цього року організовує Римсько-католицька церква, має для нас усіх велике значення», – зауважив заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк.

“Як зазначив єпископ-помічник Кам’янець-Подільської дієцезії Римсько-католицької церкви Радослав Змітрович, Всеукраїнська Рада Церков і релігійних організацій оголосила 2019 рік – Роком сім’ї. Конгрес об’єднає вірян під гаслом «Міцна сім’я – міцна держава» і стане своєрідним маніфестом родинних цінностей, єдності та любові. Єпископ також ознайомив присутніх із програмою проведення заходу”, – ідеться в публікації на сайті ОДА.

Конгрес розпочнеться в м. Шаргород Хресною Ходою з метою єднання сімей і подружжя. Наступного дня конгрес продовжиться у Вінниці, де матиме окрему програму з конференціями відомих спеціалістів. Завершиться захід 22 вересня спільною Євхаристією, якій передуватиме процесія та година свідчень сімей.

Читайте також: У Вінниці відбулася кількатисячна хода на захист прав сімей. ФОТОРЕПОРТАЖ

 

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору