× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині відбудеться ралі на ретро велосипедах Le Voyage Vintage

29 червня в селі Іванів, що на Вінниччині, відбудеться заїзд на ретро-велосипедах «Le Voyage Vintage», довжиною в 33 кілометри. Учасників просять приїздити на захід на вантажних велосипедах та у відповідному стилі одягу. 

Як зазначається в анонсі заходу, «Le Voyage Vintage» – це фанова (не спортивна) велосипедна подія. Участь в ній приймають всі бажаючі, закохані в історію велосипеда та велоспорту. Організаторами події стали ГО «Вінниця мобільна», «Київська сотка», ГО «Федерація велосипедного спорту м. Києва».

Що потрібно для участі?

Організатори ставлять окремі вимоги до велосипедів учасників події. Так, до участі у події допускаються:
А) Будь-які гоночні шосейні велосипеди або універсальні дорожні велосипеди зроблені до 1987 року включно, з передачами або без них.
В) Сучасні кастомні велосипеди зроблені у вінтажному стилі з використанням вінтажних компонентів або їх реплік.
С) Дорожні та туристичні велосипеди, що виготовлялися в Радянському Союзі – Україна, Мінськ, Турист та інші.
При цьому гірські велосипеди заборонені.

Бажано також витримати відповідний стиль одягу. Учасників закликають підібрати відповідні аксесуари: пляшки для води, взуття, капелюхи та інше.

«Жодної лайкри, сучасного велосипедного одягу. Для велосипедів типу “Україна”, можна одягти брюки з прищіпкою, рубаху та кашкет» – зазначається в Регламенті заходу.

Маршрут 

Довжина маршруту складатиме 33 кілометри з набором висоти 330 метри. Велосипедисти проїдуть маршрутом Іванів – Слобідка – Уладівка – Матяшівка – Гущинці – Іванів. Всі учасники, що проїдуть маршрут, отримають пам’ятні медалі.

На фініші на учасників чекатиме паста-паті, хоча організатори відмітять можливі пункти харчування на різних пунктах.

Вартість участі

Заїзд цьогоріч передбачає до 200 учасників. Реєстрація для окремих категорій учасників буде платною.
Так, вартість реєстрації для учасників на велосипедах “Україна” коштуватиме 150 гривень, а на вінтажних велосипедах – 250 гривень. Натомість, участь місцевого населення в заїзді безкоштовна.

Кожен з учасників отримає стартовий пакет з сувенірами від спонсорів, стартовий номер для кріплення на велосипед та джерсі, мапу маршруту з детальним описом пам’яток, що розташовані вздовж маршруту. Отримати пакети можна буде у Вінниці, Калинівці та Києві.

Посилання на реєстрацію та більш детальну інформацію про ралі можна буде отримати згодом на сторінці Регламенту «Le Voyage Vintage». З організаторами можна зв’язатися за телефоном 044 332 69 80, або відправивши листа на електронну адресу: kyivska.sotka@gmail.com

Ралі «Le Voyage Vintage» розпочнеться 29 червня, о 10:00. Місцем старту стане с. Іванів (Янів) Калинівського району Вінницька області.

Фото надані Центром історії Вінниці та зі сторінки події у фейсбук 

 

Читайте також: Перші міські “циклісти”: з чого починався велосипедний рух у Вінниці

Автор: В'ячеслав Луцков

Поділитись публікацією
Вгору