× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині в усіх округах перемагає Володимир Зеленський. ГРАФІКА

Вчора, 21 квітня, українці обирали нового Президента. Бюлетені ще опрацьовуються, однак вже помітно, що Володимир Зеленський із значним відривом перемагає Петра Порошенка. Чинний Президент не переміг в жодному із восьми округів Вінниччини. 

 Голова вінницького осередку Комітету виборців України Владислав Телень розповів, що ніч підрахунку голосів в області проходила спокійно і явка виборців становила 62%. За його словами, вибори минули майже без порушень та “практично ідеально”.

На Вінниччині в кожному окрузі переміг Володимир Зеленський. Станом на 12:30, вже опрацювали 98,96% протоколів з Вінницької області. Наразі відомо, що в регіоні проголосували 750 200 виборців, з яких 63,16% віддали перемогу Володимиру Зеленському, а 34,57% – Петру Порошенку.

Владислав Телень також зауважив, що вибори відбулись практично без порушень, а ті, які тарплялись, не мали системного характеру та жодним чином не вплинули на підсумки волевиялення громадян.

– Ніхто не очікував, що в таких умовах будуть проведені настільки політично та юридично чисті вибори, – додав він.

До речі, значну кількість бюлетенів – 1,5% – було визнано недійсними. Переважно виборці ставили позначки поряд з обома кандидатами.

– Бачив фото бюлетенів від своїх спостерігачів, де біля Петра Порошенка в графі стояла літера “ю”. Кажуть, таких було достатньо. Вочевивидь, виборці одного з кандидатів таким чином висловлювали свою любов до іншого кандидата. Бачив бюлетені з квіточками, їх малювали і в квадратику навпроти прізвища кандидата, і просто на бюлетені. Ексцентричних випадків не було, – розповів Владислав Телень. – Якщо малюнки в графі за кандидата, то вони рахуються, а якщо малюнок просто на бюлетені, то я не маю такої інформації. По закону, якщо десь є ще якась відмітка, окрім як за кандидата, то комісія голосує чи вирішувати такий бюлетень дійсним або ні.

Владислав Телень прогнозує, що дострокових парламентських виборів не буде і саботажу роботи нового Президента України також бути не повинно: “Спочатку йому дадуть можливість зробити всі свої помилки самостійно”.

 

Читайте також:

З’їв бюлетень, бо передумав”: поліція розповіла про курйози під час голосування на Вінниччині

Вибори Президента України на Вінниччині. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору