× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині тестуватимуть нову систему виклику “швидкої”

На Вінниччині в пілотному режимі випробовуватимуть електронну систему “Централь 103”, яка допоможе диспетчерам швидше обробляти виклики і відправляти автомобілі на місце події. 

Про це повідомляється на сторінці в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

– Окреме питання — поліпшення роботи диспетчерських служб. Застаріле програмне забезпечення диспетчерських, відсутність єдиних протоколів обробки виклику та якісного аналізу даних про реальну ситуацію в регіонах дуже впливає на якість допомоги. Тож створюємо електронну систему “Централь 103” і впроваджуємо нові протоколи, що допоможе оперативніше обробляти виклики диспетчерам та швидше відправляти автомобілі на місце події – йдеться у повідомленні.

Її будуть випробовувати в тестовому режимі у восьми областях України: Вінницькій, Донецькій, Запорізькій, Одеській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Херсонській, а також в Києві.

Нагадаємо, що раніше, в рамках співпраці Китаєм було надано Міністерству охорони здоров’я України 50 автомобілів екстреної допомоги з медичним обладнанням на суму 3,5 мільйона доларів. Два з цих автомобілів було направлено до Вінниці.

Фото: http://clinic.gov.ua

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору