× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині та ще в дев’яти областях України сьогодні завершився воєнний стан

Сьогодні, 26 грудня, минуло 30 днів із моменту запровадження в десяти областях країни, в тому числі Вінницькій, воєнного стану. Дія особливого правового завершилася 26 грудня о 14:00. 

Нагадаємо, що згідно з указом Президента, воєнний стан був запроваджений терміном на 30 діб з 14:00 26 листопада. Його ввели після захоплення Росією українських суден з моряками у Керченській протоці. За введення в країні воєнного стану терміном на 30 днів у окремих областях країни проголосували 276 депутатів.

Воєнний стан діяв у регіонах, що розташовані вздовж російського кордону, придністровської ділянки молдовського кордону та на узбережжі Чорного та Азовського морів. Зокрема це були Одеська, Миколаївська, Херсонська, Запорізька, Луганська, Донецька, Сумська, Харківська, Чернігівська, Вінницька області.

Зауважимо, що питання про те, чи продовжувати воєнний стан, сьогодні розглядала Рада нацбезпеки, адже раніше Президент зазначав, що воєнний стан після завершення 30-денного терміну дії не продовжуватимуть, якщо не буде повномасштабного вторгнення Росії. Тож сьогодні о 14:00 на засіданні РНБО Петро Порошенко оголосив про припинення воєнного стану.

Читайте також:

В Україні запровадили воєнний стан: чим це загрожує та що означає

Гречку не купували, панікувати не збираємося”: як вінничани ставляться до воєнного стану. ОПИТУВАННЯ

Головне фото – galinfo.com.ua

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору