× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині сквер жертвам Голодомору та сталінських репресій планують реконструювати за понад два мільйони гривень

У Хмільнику планують реконструювати меморіальний сквер жертвам голодомору 1932-1933 років та сталінських репресій 1930-1950 років в Україні. На це виділили 2 мільйони 759 тисяч 569 гривень.

Згідно з тендерною документацією, в оновленому сквері по вулиці Некрасова у Хмільнику встановлять новий пам’ятний знак “Дзвіниця”, з дзвоном вагою у 2 тонни, а також змонтують “Скульптуру”, вагою 6 тонн. Крім цього там встановлять інформаційний сітілайт, 12 лавок з урнами, 14 вуличних ліхтарів та 9 точкових світильників.

Загалом технічне завдання управління житлово-комунального господарства та комунальної власності налічує до двохсот найменувань робіт. Це й підготовчі роботи, і встановлення пам’ятного знаку, укладання нового тротуарного та дорожнього покриттів, облаштування освітлення тощо.

Зокрема там мають викорчувати пнi та зрiзати чагарники, демонтувати дерев’яний хрест і дрібні металеві конструкції, улаштувати залiзобетонні колони у дерев’янiй опалубцi (висотою 4-6 метрів та периметром 2-3 метри), облицювати стіни гранітними плитами, перемостити бруківку тощо.

Також планується озеленення території: газони, дерева та кущi (горобина, пандула, клен, глобозун тощо), багаторiчні квiтники та інше.

Кінцевий строк подання тендерних пропозицій – 10 травня. Дата початку аукціону – 13 травня. Якщо торги відбудуться, переможець має виконати усі роботи до кінця цього року.

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору