× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині скасували всеукраїнський козацький фестиваль “Батозька битва”

На Вінниччині скасували Всеукраїнський козацький фестиваль «Батозька битва», який мав би відбутися у селі Чертвертинівка, Тростянецького району. За словами організаторів, місцева влада прийняла рішення змінити формат фестивалю без відома головних організаторів, і це, за їх словами, «унеможливлює проведення фестивалю».

Як повідомлено на фейсбук-сторінці заходу, козацький фестиваль «Батозька битва» мав би фінансуватися з районного та обласного бюджету, а також місцевих спонсорів та меценатів, за організаційної підтримки місцевої влади.

«Проте, цього року, фактично за місяць до проведення заходу, ми випадково дізналися, що місцева влада села Четвертинівка, місцеві меценати і керівництво Тростянецького району вирішили відмовитись від проведення 3-го фестивалю “Батозька битва” в тому форматі, в якому він проходив попередні два роки. На нараді, яка відбулась на місцевому рівні за участі місцевої влади, куди членів обласного оргкомітету навіть не запросили, було вирішено провести лише мітинг і покладання квітів до пам’ятного знаку. Це означає зламання традиції проведення фестивалю і нівелювання усіх здобутків попередніх двох років.» – пишуть на свої сторінці організатори фестивалю.

Фестиваль «Батозька битва» присвячений видатній перемозі українського війська у битві над Батогом 1652 року і має на меті патріотичне виховання молоді і усіх людей в національному українському дусі. Як відбувався фестиваль раніше, можна переглянути у нашому матеріалі за цим посиланням.  

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору