На Вінниччині шукають підприємства, які за здешевлені кредити візьмуть нових працівників

На Вінниччині запровадили новий механізм підтримки малого та середнього бізнесу – відшкодування за кредитами для створення нових робочих місць. Про це повідомляють в облдержадміністрації.

Наприкінці червня обласна конкурсна комісія відібрала інвестиційні проекти, яким частково відшкодовуватимуть ставки за кредитами.

У рамках реалізації регіональної Програми розвитку малого та середнього підприємництва на 2017 рік та його підтримки надається компенсація в розмірі 100% облікової ставки Нацбанку, яка діяла на 1 січня поточного бюджетного року, але не більше 100 000 гривень одному  суб’єкту  підприємництва  протягом одного бюджетного року.

За рахунок обласного бюджету, в якому передбачено на такі видатки 1,5 мільйона гривень, підтримуватимуть найактивніших виробників.

На думку першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Гижка, прийнятий механізм заохочуватиме підприємців створювати нові робочі місця та підвищувати рентабельність свого виробництва.

  • Саме через механізм здешевлення кредитів ми маємо змогу підтримати розвиток виробничої сфери, – каже чиновник.

Переможцями першого етапу конкурсу стало троє учасників, які подали свої заявки та бізнес-плани: фермерське господарство «Бонд Агро» (вирощування зернових культур, Гайсинський район), ТОВ «Літинський м’ясокомбінат» (виробництво м’ясної продукції) та ПрАТ «Вінницький завод фруктових концентратів і вин» (торгова марка “Солодка мрія”).

Отже, на м’ясокомбінаті придбано і запущено нову лінію з виробництва м’ясних консервів, а це 14 нових працівників. На заводі  фруктових концентратів відкриють виробничу лінію з виготовлення кукурудзяних паличок, де буде створено 7 нових робочих місць. Фермерське господарство купить сільськогосподарську техніку.

Нині триває другий етап конкурсного відбору на який підприємці можуть подати до 1 серпня 2017 року відповідні документи для часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами, залученими на реалізацію інвестиційних проектів. Про документи, які потрібно подати на конкурс можна дізнатися ТУТ.

Фото agropolit.com, vin.gov.ua

Автор: Валерія Жовтун

Поділитись публікацією
Вгору