На Вінниччині шукають нових лідерів для участі в новому телепроекті

В Україні розпочинається телепроект, де серед ініціативних та готових проявити себе в новій сфері людей обиратимуть нових лідерів.

Проект має назву “Нові лідери”, його започаткували 34 громадських організації (зокрема фонд “Відродження”, ОПОРА, Transparency International, Центр Протидії Корупції) та група StarLightMedia. Він розпочався 12 березня і наразі триває реєстрація учасників.

– Україна потребує якісних змін. Прийшов час кожному з нас узяти на себе відповідальність і разом творити майбутнє, – зазначається в описі проекту.

Участь можуть брати всі, хто вже проявив або готові проявити себе в суспільно-важливих сферах на регіональному чи загальнонаціональному рівні. Щодо конкретних обмежень, то потрібно досягти 25-річного віку, мати українське громадянство, не бути керівниками центральних органів виконавчої влади чи народними депутатами України. Щоб взяти участь потрібно заповнити анкету на сайті проекту.

Також можна стати виборцем і голосувати за потенційних лідерів. Для того потрібно лише зареєструватись на сайті проекту. На відміну від реєстрації лідерів, виборцем можна стати будь-якої миті поки триває проект.

Під час другого етапу проекту з 1-го по 30 травня триватиме голосування за кандидатів. В цей час зареєстровані лідери можуть влаштовувати агітаційні кампанії та заохочувати людей підтримати саме їхню програму. До наступного, третього етапу потраплять тільки 100 лідерів: 50 оберуть виборці шляхом голосування на сайті проекту, а ще 50 будуть відібрані Виборчим комітетом проекту.

Станом на 17:30 4 квітня в проекті в якості претендентів на звання “нових лідерів” зареєструвалося 48 людей, з них 40 чоловіків та 8 жінок. Так з Вінниччини зареєструвалось троє учасників: підприємець Ігор Луценко, інженер Максим Солонінко та поліціянт Іван Цішенко.

Виборчий комітет формується Наглядовою радою проекту, яка в свою чергу складається з представників 34 громадських організацій.

Протягом літа сотня лідерів займатиметься втіленням своїх програм в життя. В той час на сайті проекту з’явиться можливість приєднатись до команди того чи іншого лідера.

Водночас в ефірах телеканалів ICTV та СТБ глядачів знайомитимуть з учасниками проекту. Планується, що про кожного лідера вийде по одному сюжету, а в програмі “Ранок у великому місті” щотижня розповідатимуть про перебіг проекту.

4-5 вересня сто лідерів презентуватимуть програми та розповідатимуть про свої успіхи в ефірі телеканалу ICTV. Виборчий комітет відбере десятку кращих.

В четвертому і фінальному етапі проекту (з жовтня по листопад) долю лідерів вирішуватимуть телеглядачі шляхом смс-голосування, слідкуючи за своїми фаворитами в прямому ефірі. За підсумками цього голосування визначиться переможець проекту, який отримає грошовий приз.

До завершення терміну подачі анкет залишилось 25 днів.   

Фото: https://slm.ua, https://novilidery.com

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
Вгору