× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині шукатимуть “Янголів добра”: триває прийом заявок на участь в конкурсі благодійників

Цього року регіональний конкурс відзначення доброчинців області “Благодійна Вінниччина” відбудеться вже вчетверте. До середини березня організатори чекають заявки з іменами тих благодійників, яких зробили вагомий внесок у розвиток суспільства та допомагали тим, хто цього потребує. На переможців чекають нагороди “Янголів добра”. 

Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально орієнтованого благодійництва та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників та волонтерів, їхніх організацій та практик. Заявки на участь у IV регіональному конкурсі “Благодійна Вінниччина – 2018” прийматимуть до 15 березня, повідомляє прес-служба Вінницької ОДА.

За словами організатора конкурсу Дмитра Костирко, протягом останніх двох років Вінницька область посідає перше місце в Україні за кількістю заявок. Для прикладу, у 2018 році було близько 112 заявок, а в 2017-му – 171. Він також додав, що організатори національного конкурсу також відвідують вінницький та відзначають, що він є одним із найкращих регіональних конкурсів в Україні.

У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти та ініціативи, реалізація яких була здійснена у зазначений період (повністю або окремого етапу); суспільні інституції, які у цей період розвивали та підтримували благодійнысті в Україні, а також благоотримувачі, представники медіа.

Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, отримувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації, фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, які зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив.

Заявку на участь можна завантажити на сайті “Благодійна Україна” за посиланням ТУТ. Вже заповнену заявку необхідно надіслати електронною поштою на адресу: konkurs.blago@gmail.com до 15 березня 2019 року. До речі, також варто додати фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору