× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині селяни “скидаються” на розчищення місцевого ставка

На Вінниччині мешканці одного села об’єднались заради світлої мети – власними зусиллями та коштами вони намагаються розчистити місцевий ставок та перетворити його на привабливе місце відпочинку. 

Взимку мешканці села Сальник, що в Калинівському районі, спільними зусиллями розчистили ставок поблизу місцевої школи від чагарників, а тепер продовжити роботу необхідно за допомогою спеціальної техніки, повідомляє видання «ВінницяОК» з посиланням на «Калинівка.city». Вартість цих робіт становить 150 тисяч гривень.

За словами сільського голови Андрія Вовка, на розчищення водойми не витрачатимуть гроші з сільського бюджету, а тому розраховують лише на благодійників. Частину необхідної суми вже вдалося зібрати завдяки односельчанам. Так, небайдужі до долі Сальника перерахували понад 53 тисячі гривень, наразі залишилось зібрати ще 100 тисяч.

– Ми плануємо зробити наш ставок ще одним місцем для відпочинку мешканців громади, – розповідає Андрій Вовк. – Тут ми висадимо дерева, поставимо лавки, облаштуємо місце для відпочинку.

До речі, бажаючі допомогти можуть перерахувати кошти на рахунок громадської організації «Розвиток і добробут села Сальник»: р/р 26007055317841; ПАТ КБ «ПриватБанк» м.Калинiвка, МФО 302689, ідентифікаційний код 39731793. В графі «призначення платежу» потрібно вказати – «на благоустрій села Сальник».

Фото із соціальних мереж

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору