На Вінниччині розшукують звільненого з полону ветерана АТО. ФОТО

Роман Савков, якого нещодавно звільнили з полону проросійських бойовиків, учора, 11 лютого, зник. Як повідомляють знайомі Романа та волонтери – Савков зник зі зв’язку в ніч на понеділок та просять допомоги в його розшуку. 

Про те, що із Савковим не можуть зв’язатися рідні, учора повідомила радник з військових питань та допомоги учасникам АТО у Верховній Раді Вікторія Пашковська. На своїй сторінці у Фейсбук вона написала, що востаннє Романа бачили під час процедур у госпіталі близько 18.00. “Відомо, що пізніше він був у Борисполі, звідки виїхав назад у військовий госпіталь на Печерськ орієнтовно о 21:30 на таксі сірого кольору. До госпіталю він так і не повернувся. Близько 3 години ночі був в Вінницькій області в районі Шаргороду”, – і деться в дописі Пашковської.

Сьогодні інформацію підтвердив активіст Анатолій Банах. У своєму пості він заявляє, що “рідні підтверджують відсутність Романа… Держзнак сірого таксі (автомобіля з таксистською фішкою), на якому Роман приїхав з Києва і виїхав з Шаргорода, починаєся на СВ – більше рідні не запам’ятали…”

Активісти та знайомі Савкова просять “всіх, хто може надати інформацію щодо місця знаходження та долі Савкова Романа 1989 р.н., який є пацієнтом центрального військового госпіталю, телефонувати до чергового ВСП ЗСУ (044) 456-41-28 або 102”.

Нагадаємо, що Савкова звільнили наприкінці січня в рамках обміну полоненими між Україною та терористичними організаціями, що діють на Донбасі. Детальніше про звільнення бійця читайте за посиланням Схуд на 30 кілограмів, але вижив: з полону терористів звільнено вінничанина Романа Савкова. ВІДЕО

.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору