На Вінниччині розбився військовий літак. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

За повідомленням Українського мілітарного порталу під час міжнародних навчань “Чисте небо – 2018” зазнав аварії український винищувач Су-27УБ.

Цю інформацію в коментарі Vежі підтвердив заступник начальника Повітряних сил ЗСУ Дмитро Струтинський.

Як зазначає Струтинський, літак упав поблизу населеного пункту. Наразі триває пошуково-рятувальна операція, інформації про руйнування чи жертви серед населення поки немає. Також невідома доля пілотів.

Водночас Міністерство оборони України повідомило, що “сьогодні, близько 17.00, в районі с. Уланів, між населеними пунктами Бердичів та Хмільник, під час виконання навчально-бойового польоту впав літак Повітряних Сил Збройних Сил України Су-27УБ”.

Місцевий мешканець села Уланів надіслав фото вірогідного місця падіння винищувача СУ-27УБ, які трапилося сьогодні на Вінниччині.

За словами чоловіка, літак упав неподалік його подвір’я. На фото видно вирву в землі та рештки матеріалу, який схожий на обшивку українського СУ-27УБ.

Нагадаємо, сьогодні близько 17.00, в районі с. Уланів, між населеними пунктами Бердичів та Хмільник на Вінниччині, під час виконання навчально-бойового польоту в рамках міжнародних навчань “Чисте небо – 2018” зазнав аварії український винищувач Су-27УБ.

Місцева мешканка Уланова Олена Сліпун сфотографувала дим від пожежі, що сталася після падіння літака. Також місцеві розповідають, що пілоти перед катастрофою змогли відвести винищувач від села і спрямували його на поле.

За інформацією Генштабу ЗСУ, загинули обидва пілоти: один з них українець, інший – представник Національної гвардії США. Інформації про жертви серед місцевого населення або руйнування, відсутні.

Водночас, Військова прокуратура Центрального регіону повідомляє, що нині розпочато розслідування падіння винищувача. До ЄРДР внесено відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ст. 416 Кримінального кодексу України, «Порушення правил польотів або підготовки до них». Проведення досудового розслідування доручено слідчим Управління національної поліції в Вінницькій області.

За попередніми даними, літак ВПС України піднявся у повітря з аеродрому у Старокостянтинові та для виконання учбово-бойового вильоту в рамках військових навчань «Чисте небо-2018».

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору