На Вінниччині рішенням міськради вантажівкам заборонили здіймати пилюку

Депутати Гніванської міської ради що на Вінниччині прийняли рішення на недавній сесії ГМР покласти край забрудненню пилом довкілля і руйнуванню доріг на території місцевої ОТГ.

У рішенні Ради визначено ряд заходів задля припинення висипання на дорогу з бортів вантажівок сипучих матеріалів, сприяння покращення екологічної ситуації на території громади, забезпечення збереження доріг.

Дане рішення, зокрема, передбачає:

  1. Заборону водіям перевезення по території м.Гнівані, сіл Грижинці, Могилівки та Демидівки сипучих вантажів, які піднімають пил, забруднюють проїжджу частину та навколишнє середовище (особливо відсіву, щебеню та піску) без змочування вантажу та тентування машин.
  2. Адміністрація ТОВ «Гніванський гранітний кар’єр» та ТОВ «Демидівський граніт» має забезпечити проведення відпуску з території підприємства автомобілів, які здійснюють перевезення сипучих матеріалів, за умови їх тентування та обов’язкового змочування вантажу. Адміністрація гранкар’єру повинна не допускати переповнення кузовів вантажних автомобілів та пересипання через борти сипучих матеріалів.
  3. Має бути встановлено попереджувальний знак у вигляді бігборду на під’їзді до прохідної ВАТ «Гніванський кар’єр» про обов’язковість тентування машин для перевезення сипучих вантажів.
  4. Для недопущення забруднення проїжджої частини ВАТ «Гніванський кар’єр» зобов’язаний при виїзді  транспортного засобу з території підприємства забезпечити технічну можливість обмивання шин від бруду.
  5. Для запобігання руйнування дорожнього покриття заборонено рух транспортних засобів з перевищенням допустимого навантаження.
  6. Гніванське ВП ГУНП та Жмеринське ВП ГУНП у Вінницькій області Рада просить в межах повноважень забезпечити контроль за проїздом територією громади автотранспорту, який піднімає пил, забруднює проїзну частину та навколишнє середовище.
  7. Вводиться в практику залучення до прибирання узбіч проїзної частини доріг від просіву працівників Гніванського ВП ГУНП у Вінницькій області, відповідальних за контроль за рухом на дорогах, та водіїв вантажних машин – порушників даного рішення.

 

 

 

 

Автор: Сергій Стриж

Поділитись публікацією
Вгору