× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині почали будувати нову мережу широкосмугового доступу до Інтернету

Укртелеком почав проводити широкосмуговий інтернет у села та невеликі міста на Вінниччині. Обіцяють швидкість доступу до 200 Мбіт/с. 

Як повідомляється у прес-релізі компанії, з липня “Укртелеком” спільно зі словенською компанією “Іскрател” розпочали масштабний проект з прокладання широкосмугового інтернету в 300 населених пунктів в низці областей України, зокрема й на Вінниччині.

Проект передбачає будівництво понад 3,5 тисяч оптично-волоконних ліній. Наразі охоплено вже 65 населених пунктів, а до кінця липня планується побудувати майже 600 кілометрів оптики. Відзначається, що в 26 селах з цього переліку взагалі не було Інтернету.

Інвестиції у будівництво телекомунікаційної мережі складуть близько 270 млн грн, з них майже 135 млн грн – залучені кошти Словенського банку розвитку (SID). У такий спосіб SID Bank допомагає словенським компаніям розширювати свій бізнес на ринки за межами ЄС за конкурентних умов. Кредит застраховано страховою політикою SID банку для покриття комерційних та некомерційних ризиків. У цьому проекті SID банк виступає як експортно-кредитне агентство (ЕСА). Крім Вінниччини, проект має бути реалізовано також у Запорізькій, Волинській, Івано-Франківській, Рівненській, Хмельницькій, Чернівецькій, Миколаївській, Одеській, Херсонській, Полтавській, Сумській, Харківській, Житомирській, Черкаській та Чернігівській областях.

Автор: Андрій Качор

Головний редактор Vежі

Поділитись публікацією
Вгору