× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині планують відтворити ще 1010 гектарів лісів

Лісові господарства Вінниччини розпочали кампанію з посіву та посадку лісів. Значна частина господарств уже майже впоралась із завданням. Планується відтворити ліси на площі 1010 гектарів.

Про це повідомляється на сайті ОДА. Станом на 18 березня лісовими господарствами області виконано 68% запланованих завдань зі створення лісу.

Флагманами у весняній посадці є «південні» лісгоспи, адже в зоні їхньої діяльності весна приходить раніше. Тож ДП «Могилів-Подільський лісгосп» виконав 87% запланованих робіт із посіву та посадки лісу на землях держлісфонду.

Уже повністю завершили роботу з відновлення лісу наступні лісництва: Моївське, Мурованокуриловецьке, Котюжанське, Вендичанське та Ямпільське. Цього року могилів-подільські лісівники мають відновити ліс на площі 126 га. 118 га створюють із головною породою дубом звичайним, 8 га – з головною породою горіхом чорним. Супутніми породами при створенні лісових культур є модрина європейська, груша, черешня, липа. Крім того, лісгоспом уже створено 4 га спеціальних плантацій новорічних ялинок, які через 5-8 років будуть заготовлені для реалізації, – йдеться у повідомленні.

В Тульчинському районі планують відтворити 111 га лісів, роботи вже виконані на 81%. Майже впорались із завданням ДП «Дашівське ДЛМГ» та ДП «Крижопільський лісгосп»: в перших план виконано на 75%, а в других на 74%.

Загалом планується відтворити 1010 га лісів на території області.

Фото: https://mynewblogforest.blogspot.com

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору