На Вінниччині планують сформувати бригаду територіальної оборони

Загони територіальної оборони Вінницької області планують перевести на бригадну структуру. Цей процес стосується і решти регіонів України.  

Як повідомляється на сайті Вінницької ОДА, голова облдержадміністрації Валерій Коровій анонсував формування бригади територіальної оборони на Вінниччині, яка буде орієнтована на реальні виклики, що постають перед областю.

 В першу чергу це стосується наявності кордону з невизнаною Придністровською республікою. Таким чином передбачається запровадження комплексу заходів пов’язаних з протидиверсійною діяльністю, що включає координацію роботи із Службою безпеки України, Нацгвардією, Національною поліцією України, Міністерством оборони та органами місцевого самоврядування, – йдеться у повідомленні.

Як повідомлялось раніше цього року на сайті Ukrainian Military Pages, генштаб Збройних Сил України планує перевести війська територіальної оборони на бригадну структуру. Згідно з планом, загони територіальної оборони з окремих міст будуть зведені в бригади. Вважається, що це покращить керованість та підвищить боєздатність військ територіальної оборони.

В кожній області планується створити як мінімум одну бригаду, а в прикордонних регіонах їх може бути більше.

При цьому в областях також залишаться окремі стрілецькі батальйони, що формуються обласними військовими комісаріатами та роти охорони військових комісаріатів, згідно структури військ територіальної оборони, яка була запроваджена наприкінці 2014 року, – повідомлялось на сайті  Ukrainian Military Pages.

Читайте також: На Вінниччині за участі військових відбулись навчання «цивільних загонів»

Першою сформованою бригадою територіальної оборони стала Чернігівська.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору