× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині перевірятимуть підозрілих осіб у військовій формі

У зв’язку із введенням воєнного стану, починаючи із 30 листопада на Вінниччині цивільним особам заборонено носити військову форму та будь-які її елементи. В усіх підозрілих осіб у формі правоохоронці перевірятимуть документи та з’ясовуватимуть, до  яких військових формувань належить особа.

Як повідомляє Вінницька обласна рада, якщо людина у формі поводиться підозріло, правоохоронці мають право перевірити документи для встановлення того, на яких підставах особа носить форму.

У разі відсутності відповідних документів, таких осіб передаватимуть Військовій службі правопорядку у Вінницькій області для подальшого встановлення причетності їх до ЗСУ, інших визначених законодавством військових формувань або ж незаконних військових формувань.

Нагадаємо, відповідно до рішення Ради оборони області від 30 листопада 2018 року, у зв’язку із введенням воєнного стану на Вінниччині, заборонено носіння цивільними особами військової форми одягу та її елементів, крім військовослужбовців Збройних Сил України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Державної прикордонної служби України та інших військових формувань, утворених відповідно до Законів України, а також осіб, звільнених з військової служби в запас або відставку з правом носіння військової форми одягу.

Таким чином буде вжито заходи щодо дотримання громадянами вимог частини 8 статті 7 Закону України «Про військовий обов’язок та військову службу» в частині, що стосується заборони носіння цивільними особами військової форми одягу та її елементів, крім військовослужбовців Збройних Сил України або інших військових формувань, утворених відповідно до законів України та осіб, звільнених з військової служби в запас або відставку з правом носіння військової форми одягу.

Читайте також: Камуфляж по-цивільному або Підійди до бійця, щоб подякувати

В Україні запровадили воєнний стан: чим це загрожує та що означає

У Вінниці посилять охорону телецентру та Водоканалу

У Придністров’ї перейшли на казармений стан і застосовують безпілотники, – Коровій

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору