× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині оголосили конкурс косплеїв на польську королеву Бону Сфорца д’Арагона

У Барі, що на Вінниччині, людей запрошують одягнутися та сфотографуватися у вигляді справжньої королеви та герцогині Бони Сфорца д’Арагона, засновниці міста Бар. Голосування за найкращий косплей відбудеться 21 травня на фейсбук-сторінці Барської міської ради.

Як повідомляється на фейсбук-сторінці Барської міської ради, громадою міста проголошено 2019 рік роком королеви Бони. Для того, щоб вшанувати засновницю міста, дівчата та жінки будь-якої вікової категорії повинні підібрати костюм, зачіску, макіяж, вибрати відповідне місце на вибір та сфотографуватися. Головна вимога — бути максимально схожою до королеви Польської та герцогині Міланської Бони Сфорца д’Арагона.

Фото конкурсанток просять надсилати на електронну адресу bar-city@ukr.net до 21 травня включно з поміткою «Бона 2019». Після чого, розпочнеться голосування на сторінці Барської міської ради за найкращий косплей королеви.

Переможниця конкурсу отримає подарунок від міської ради, а також очолить святкову ходу на День міста, які барчани святкують 25-26 травня, та займе “королівське” місце серед глядачів святкового гала-концерту. Хода до Дня міста розпочнеться 26 травня 17:20 від ліцею №2 у місті Бар.

Фото взяті з фейсбук-сторінки Барської міської ради

Головне фото: wikimedia.org

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору