На Вінниччині – найбільше в Україні зростання реальних зарплат

На Вінниччині відслідковується найбільше в Україні зростання реальної зарплати.

Про це повідомляє аналітик ICU Дмитро Дяченко на своїй сторінці у Твіттері. Починаючи з 2010 року реальні зарплати українців у різних областях зросли на 25%-72%.

– Реальна ЗП – кількість товарів, які людина може придбати за свою грошову номінальну ЗП. Не всі товари подорожчали настільки ж, наскільки послабилася гривня – цей факт і є джерелом росту реальних ЗП, – стверджує Дяченко.

Зростання реальної зарплатні найбільше помітно на Вінниччині – на 72%. Друге і третє місце займають Волинь (70%) та Закарпаття (69%). Найменше зростання на сході країни – Луганська (25%), Харківська (46%) та Донецька області (47%).  

– Захід доганяє Київ за темпами зростання реальних зарплат. Схід відстає, але така тенденція спостерігалася ще до початку АТО, – пояснює у своєму дописі аналітик.

У столиці реальна зарплата у порівнянні з 2010 роком зросла на 51%.

Фото: http://dniprograd.org

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Микола Геркалюк

Поділитись публікацією
  • Goodwill

    Все це казки. Може у чинушок вони і зросли, що спричинило підвищення “середньої” зарплати. За мінімалку навіть взуття купити неможливо, не кажучи про виживання.

  • Assa ST

    Дмитро Дяченко на своїй сторінці у Твіттері. Починаючи з 2010 року реальні зарплати українців у різних областях зросли на 25%-72%. Ти блять ебанутий на всю голову 4000 грн. в 2012-1013 роках це ~500$ а в 2018 році це 150$ і ти мені ще будеш розказувати що ціни на газ не виросли…