На Вінниччині хочуть побудувати заводи з переробки кукурудзи та горіхів

На Вінниччині інвестори хочуть збудувати два заводи: з переробки волоського горіху в Могилів-Подільському районі та, можливо у Гнівані, по переробці кукурудзи.

Як повідомляє «Вінниця.info», про це кілька днів тому на засіданні Вінницького Бізнес-Клубу повідомив Валерій Коровій, голова Вінницької облдержадміністрації.

Зокрема стало відомо, що завод з переробки горіхів почнуть будувати вже у 2019 році. Підприємство з сучасним, безвідходним та екологічно чистим виробництвом стане першим в Україні.

Читайте також: На Вінниччині планують збудувати горіхопереробний завод

Окрім того, у Вінницькій області планують збудувати ще один завод – з переробки кукурудзи. У повідомленні йдеться, що раніше Валерій Коровій зазначав, що цей проект можуть реалізувати у Гнівані.

– Зараз ведемо активні перемовини щодо реалізації ще одного проекту, – розповів голова ОДА. – Мова йде про проект на 600 мільйонів доларів – завод по поглибленій переробці кукурудзи. Високотехнологічне, сучасне виробництво, яке дасть можливість створити тисячу нових робочих місць. Разом з тим, цей завод дасть можливість вдихнути нове життя у величезну територію.

Нагадаємо, що з 2015 року ТОВ «Український волоський горіх» вирощує у Могилів-Подільському районі сади волоського горіха на площі у 710 гектарів.

Фото – pritikin.com

Автор: Катерина Дядюк

Поділитись публікацією
Вгору