× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині для 19 дітей-сиріт придбають житло

Придбати помешкання дітям планують за рахунок державної субвенції. На це планують витратити понад 4 мільйона гривень. 

Відповідне питання розглянули у понеділок, 24 вересня, на Комісії під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Ігоря Івасюка. 

На розгляд обласної Комісії було внесено пропозиції районних державних адміністрацій, виконкомів міських рад, міст обласного значення, а також виконкомів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад. Загалом планується придбати 14 житлових об’єктів для 19 дітей-сиріт та осіб з їх числа на суму 4 245, 9 тис. грн.

Також розглянули пропозицію від Студенянської ОТГ щодо виділення коштів на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво дитячого будинку сімейного типу в с. Студена Піщанського району Вінницької області за типовим проектом, який рекомендований Мінрегіоном та Мінсоцполітики України. На сьогодні вже виготовлений проект землеустрою земельної ділянки площею 0,1 га для будівництва дитячого будинку сімейного типу, який поданий для отримання експертного висновку.

Зазначено, що відповідно до даних по всій Україні, за рахунок державної субвенції у 2018 році планується нове будівництво12 малих групових будинків (МГБ) у 8 областях, а також 10 дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) у 9 областях.

За словами Ігоря Івасюка, на сьогодні головним завданням є оперативне вирішення питань щодо реалізації проектів та відповідне забезпечення розподілу наданої субвенції. Станом на 24 вересня, здійснено розподіл коштів субвенції з державного бюджету між районними, міськими бюджетами та ОТГ в сумі 12 222, 7 тис. грн.

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору