× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На Вінниччині члени ДВК вже підписали підсумкові протоколи

Сьогодні, 21 липня, на Вінниччині, під час парламентських виборів, зафіксовано передчасне заповнення протоколів підсумкового засідання ДВК.

Як йдеться на фейсбук-сторінці Української стратегії Вінниччини, у селі Борівка, Чернівецького району (15-й округ) виявили протоколи, які вже наполовину заповнені і підписані членами ДВК.

 

 

 

— Решту потрібної інформації можна дописати і без них, — йдеться на сторінці УСГ.

Як ми писали раніше, у Вінниці на дільниці  в Медичному університеті, члени виборчої комісії вже заповнюють протоколи підсумкового засідання ДВК.

Слідкувати за перебігом парламентських виборів можна у нашому інформаційному марафоні за ЦИМ посиланням.

Ми відстежуємо офіційні повідомлення ЦВК, поліції та органів влади, заяви виборчих штабів, інформацію спостерігачів, результати екзит-полів тощо. Окрім того, ми інформуватимемо та збираємо інформацію про порушення під час голосування на “гарячу лінію” Vежі за номером 098 884 00 88 (також для повідомлень через viber).

Тож якщо ви стали свідками порушень виборчого законодавства чи інших інцидентів, що відбулися в ході виборчої кампанії – просимо нас про це повідомити. Також ми працюємо у Фейсбуці, Instagram і в нашому telegram-каналі.

Автор: Олеся Яненко

Поділитись публікацією
Вгору