На титул «Міс Україна 2017» претендують дві вінничанки

Аліна Шамалюк та Анна Мельник — саме ці дві вінничанки можуть отримати шанс представляти Україну на престижних конкурсах краси у світі.

Наразі відомі імена 50 півфіналісток конкурсу «Міс Україна 2017», частина з них вже отримала перемогу у конкурсах краси у своїх містах, а інша — подавали заявки на участь у конкурсі. Автоматично потрапила до списку переможниця конкурсу «Міс Вінниця 2017» Аліна Шамалюк. 20-річна конкурсантка навчається в медичному університеті за спеціальністю стоматологія.

Аліна Шамалюк – переможниця «Міс Вінниця 2017». ФОТОРЕПОРТАЖ

  • Люблю активний відпочинок: верхову їзду, велоспорт, подорожі — пишеться в анкеті Аліни.

Зріст дівчини 170 сантиметрів.

Інша конкурсантка — Анна Мельник, вже не вперше бере участь у «Міс Україна». Дівчина закінчила школу в 16 років екстерном, а вільний рік присвятила моделінгу. Наразі Анна навчається в торгово-економічному університеті.

  • Моделінг — це свято, де від тебе очікують віддачі на 200% і ніхто не буде дивитися – дитина ти чи ні. Я навчилась боротися за своє майбутнє, приймати всі свої сторони — як хороші, так і погані, та вдосконалюватися. Незалежність і самостійність — головні якості, які я здобула за час роботи моделлю, – пише Анна в своїй анкеті на сайті конкурсу.

Зріст дівчини — 180 сантиметрів, вік — 19 років.

Вже 1 серпня Національний комітет «Міс Україна» оголосить 25 учасниць, обраних з усіх претенденток. Три дівчини, які переможуть у фіналі конкурс «Міс Україна 2017», відправляться представляти нашу країну на всесвітньо відомих міжнародних конкурсах Miss World, Miss Earth і Miss International. Можливо, одна із вінничанок таки отримає титул та в майбутньому повторить успіх вінничанки Ярослави Позднякової (Курячої), котра перемогла у конкурсі в 2011 році та увійшла у ТОП-15 учасниць конкурсу Miss World.

Автор: Марина Однорог

Поділитись публікацією
Вгору