На Тяжилові будують новий дитячий садок для 120 дітей. ФОТО

На Тяжилові, поряд із новим житловим комплексом “Східна Перлина” з’явиться дитсадок. Назва для нього відповідна – “Східна Перлинка”. Триповерховий заклад буде розрахований на 120 вихованців. 

За проектом до нього буде два під’їзди – з вул. Ватутіна та з внутрішньоквартального проїзду. Згідно з інформацією на сайті забудовника, на території дитячого садочка планують облаштувати ігрові та фізкультурні майданчики, а також – зону юних натуралістів. Окрему зону відводять для господарських потреб, наприклад, сушіння білизни та облаштування закритого майданчика для сміття.

Щодо будівлі дитячого садочка, то на першому поверсі будуть приміщення ясельної та старшої груп (від 1 до 3 років), медичні приміщення, пральня та харчоблок. На другому поверсі будуть місця для молодшої та старшої груп дітей (до 5 років), а також приміщення для музичних, навчальних занять та ігор. Тут же розташовуватимуться службово-побутові приміщення. На третьому поверсі – старша група (5-6 років), підготовча група (6-7 років), приміщення для фізкультурних, навчальних занять та ігор, службово-побутові приміщення.

Висота першого, другого та третього поверхів – 3,30 м, висота підвалу, у якому зберігатимуть овочі для приготування їжі, – 2,72 м.

Проектом передбачено виконати внутрішнє оздоблення будівлі. Зовнішні стіни садочка будують з цегляної кладки товщиною 380 мм з зовнішнім  розрахунковим утепленням. Вікна будуть енергозберігаючими металопластиковими з 2-х камерним склопакетом 3-х камерного профілю.

Архітектурна виразність фасадів дитячого садка досягається виступами, вікнами різної форми, архітектурними деталями та яскравими кольорами.

Нагадаємо, що у Вінниці також триває будівництво ще одного дитячого садочка на Замості, розрахованого на 80 дошколяриків.

Фото з сайту ПП “Особняк Центр”

 

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору