На трамвайні колії Вінниці вийшов шостий VinWay

Минулого тижня КП «Вінницька транспортна компанія» випустила на маршрут черговий трамвай власного виробництва – «VinWay» – довжиною 16 метрів та зі вставкою з низькою підлогою. Це вже другий трамвай із запланованих на 2017 рік чотирьох. 

Трамвай виготовили на базі вагону «Т-4», також транспортники провели обкатку нового «VinWay» на всіх маршрутах і отримали позитивний висновок від технічної регіональної інспекції щодо експлуатації трамваю. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міський голова Сергій Моргунов.

  • Як і попередні, трамвай обладнаний чеською системою керування двигунами. У новому вагоні удосконалено систему дверного приводу. Зокрема полегшено відкриття дверей механічним способом в аварійному випадку, – йдеться у дописі.

Трамвай може вмістити до 120 пасажирів, а також обладнаний вставкою з низькою підлогою для маломобільних груп населення. Новий 16-метровий «VinWay» спершу виходитиме на маршрутах №2 та №5, а потім, ймовірно, його переведуть на маршрут №3 або №2.

Нагадаємо, що у квітні на рейки вийшов п’ятий «VinWay», також довжиною 16 метрів. Наразі у «Вінницькій транспортній компанії» розпочали роботу з виготовлення 31-метрового трамваю. Спеціалісти роблять каркас середньої вставки та панелі, а також проводять закупівлю системи управління. Завершити роботи щодо цього трамваю планують у жовтні, після чого випустять на маршрут вулицями міста.

Загалом у 2017 році  у Вінниці запланували модернізувати чотири вагони: один 31-метровий та три 16-метрових.  Як запевнив Сергій Моргунов у своєму дописі, всі роботи йдуть згідно графіку, тому до кінця поточного року в місті з’являться ще чотири нових трамваї власного виробництва.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору