× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На свята вінницькі «Бітли» кататимуть дітей у «новорічному трамвайчику» та гратимуть на «Ліверпулі»

Цього року вінницький новорічний трамвай стане сценічним майданчиком для «The Beatles», а площа «Ліверпуль» перетвориться на пункт прийому вітальних листівок.

Зокрема, із 20 грудня на площі перед «Макдональдс» буде встановлено спеціальний будиночок, в якому працюватиме «Вінницька новорічна пошта». Тут дорослі зможуть відправити побажання із нагоди свят своїм близьким, а діти – Святому Миколаю, Санта Клаусу та Діду Морозу.

Кожна дитина, до речі, отримає по одній марці та одній листівці безкоштовно.

Читайте також: Концерт С.К.А.Й. та Food Weekend: Вінниця гулятиме на зимові свята майже місяць. ПОВНА ПРОГРАМА

До речі, цей проект, що реалізовується спільно з Укрпоштою – новинка цьогорічних зимових заходів. Скористатися незвичайним сервісом можна буде до 13 січня. Графік роботи (тобто прийому листівок) «Вінницької новорічної пошти»: у суботу та неділю «Новорічна пошта» із 16:00 до 19:00, у середу, четвер та п’ятницю – із 18:00 до 20:00.

На вихідних на площі Ліверпуль відбуватимуться концерти вуличних музикантів, інтерактиви з дітьми, майстер-класи, працюватимуть аніматори тощо.

Читайте також: Вінницький театр ляльок відкриває новорічний сезон. РОЗКЛАД ВИСТАВ

Окрім цього, вінницька малеча має змогу покататись на святкових рейсах новорічного трамваю. Він курсуватиме із 20 грудня по 14 січня по п’ятницях, суботах та неділях.

Як і зазвичай, у рамках подорожі для дітей передбачається святкова програма. Цього року особливістю звичного атракціону стане те, що до маленьких пасажирів на вже згаданій площі Ліверпуль приєднаються вуличні музиканти, котрі виконуватимуть роль «The Beatles» і гратимуть для малечі протягом усієї поїздки.

Загалом очікується, що у трамвайчику під час свят побуває майже 480 дітей.

Трамвай курсуватиме за спеціальним маршрутом «Зупинка Новорічне містечко – станція Ліверпуль – Майдан Небесної сотні». «Зупинка Новорічне містечко» буде розташована на майдані Незалежності. По п’ятницях новорічний трамвайчик розпочинатиме свою подорож о 19:00, по суботах та неділях – о 17:00 та 18:00.

Сертифікат на казкову новорічну подорож у трамвайчику отримають найбільш активні діти, які візьмуть участь у конкурсах в «Новорічному містечку». Також відбудеться рейс для діток з соціально незахищених категорій.

Читайте також: Чотири тисячі прикрас: якою буде головна ялинка Вінниці. ФОТО

Святкують всі? Які установи Вінниці працюватимуть у новий вихідний 25 грудня

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією
Вгору