× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На свята поліцейські склали 28 протоколів на любителів петард

У період новорічних та Різдвяних свят поліцейські склали 28 адміністративних протоколів за порушення правил використання петард, а також виявили сім порушень правил реалізації піротехнічних виробів.

Про це повідомили на сторінці Поліції Вінницької області у Фейсбук. За інформацією управління превентивної діяльності, поліцейські склали сім адміністративних протоколів за статтею 173 Кодексу України про адміністративні правопорушення (дрібне хуліганство). У повідомленні йдеться, що ці протоколи склали на осіб, «які в громадських місцях використовували петарди, що потенційно могло призвести до травмування людей».

Стаття 173. Тягне за собою накладення штрафу від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (51-119 гривень – ред.) або громадські роботи на строк від сорока до шістдесяти годин, або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти процентів заробітку, або адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб (джерело – zakon.rada.gov.ua).

Також 13 громадян притягнули до відповідальності за порушення тиші, згідно статті 182 КУпАП.

Стаття 182. Тягне за собою попередження або накладення штрафу на громадян від п’яти до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (85-225 гривень – ред.) і накладення штрафу на посадових осіб та громадян – суб’єктів господарської діяльності – від п’ятнадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (225-510 гривень – ред.) (джерело – zakon.rada.gov.ua).

Крім того, на вісьмох батьків поліцейські склали адмінпротоколи за невиконання обов’язків щодо виховання дітей (стаття 184 КУпАП), «через відсутність контролю та впливу на поведінку неповнолітніх, що призвело до вчинення ними дрібних порушень громадського порядку, пов’язаних з використанням петард».

Стаття 184. Тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (850-1700 гривень – ред.). Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (1700-5100 гривень – ред.) (джерело – zakon.rada.gov.ua).

Фото – informator.news

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору