× Пошук публікацій на Veжa
× Пошук публікацій на Veжa

На створення “Нової української школи” у Вінниці виділили 12 мільйонів

На облаштування Нової української школи у початкових класах Вінниці з державного та міського бюджетів виділяють гроші на придбання необхідних меблів, дидактичних матеріалів, та оновлення класних кімнат.

Вже з осені розпочнеться впровадження нової освітньої концепції у школах України. Якою може бути Нова українська школа у Вінниці розповів на своїй сторінці у Facebook міський голова Сергій Моргунов. Зокрема, він повідомив, що в перше на впровадження сучасних технологій у початкову школу вкладаються такі потужні інвестиції, а якщо говорити лише про вінницькі загальноосвітні заклади, то цьогоріч для них передбачено майже 12 мільйонів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нова українська школа: як нову концепцію Міносвіти тестують у Вінниці

– Це кошти державної субвенції та міського бюджету у співфінансуванні. Будуть закуплені комп’ютерне обладнання, сучасні меблі, дидактичні матеріали. Наш спільний пріоритет – створити якісні стандарти навчання для підростаючого покоління, – йдеться у дописі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 45 мільйонів виділять на створення “Нової української школи” на Вінниччині

Нагадаємо, що концепція Нової української школи базується на компетентностях, потрібних для успішної самореалізації у житті, навчанні та праці: вільне володіння державною мовою; здатність спілкуватися однією з іноземних мов; математична, технологічна, цифрова, екологічна та економічна компетентності; підприємливість та інноваційність; критичне мислення; творчість; ініціативність, вміння оцінювати ризики, приймати рішення, вирішувати проблеми тощо. У центрі концепції – дитиноцентризм, аби були створені комфортні умови для дітей. Наприклад, зона відпочинку, куди вони можуть прийти, якщо стомилися.

Фото з Facebook-сторінки Сергія Моргунова

Автор: Дар'я Гоц

Поділитись публікацією
Вгору