На «старий Новий рік» у Вінниці відбудеться масове щедрування

У Вінниці наступної п’ятниці, 13 січня, в самому центрі Різдвяного ярмарку відбудеться масове театралізоване щедрування.

О 16:00 із різних точок міста театралізованою ходою рушать дві групи – чоловіча та жіноча, які вестимуть «Василя» та «Маланку» відповідно. Місцем зустрічі груп стане Європейська площа, де буде облаштовано «господарську хатинку». Захід розпочнеться о 16:30 на Європейській площі – протягом майже двох годин вінничани побачать тематичні вистави, зможуть взяти участь у іграх.

Ініціатором такої акції є співробітник Вінницької міської бібліотеки № 5 Людмила Поворознюк. На базі бібліотеки (вул. Данила Нечая, 59) із 2 січня відбуваються репетиції, підбираються колядки та щедрівки. Як зазначає організаторка, для того, щоб взяти участь у масовому «щедруванні» бажано відвідати хоча б одну репетицію.

Зауважимо також, що 8 та 15 січня у Вінниці на Європейській площі відбудуться майстер-класи зі старовинних танців. Щоправда, Людмила Поворознюк зазначила, якщо 8 січня буде холодніше за -3, як це обіцяють синоптики, майстер-клас буде перенесено. Для будь-яких уточнень можна звертатись за телефоном 093-73-42-662.

Позначки: , , , , , , , ,

Автор: Юлія Плахтій

Журналіст

Поділитись публікацією