На Соборній почали вирівнювати бруківку. ФОТО

Сьогодні на головній вулиці Вінниці – Соборній – комунальники почали вирівнювати бруківку, яка значно просіла після зими, утворивши “хвилі” на автошляху, створюючи незручності як водіям приватних авто, так і пасажирам громадського транспорту. 

Тож ще у першій половині дня на вулиці поблизу Майдану Незалежності виникли ремонтні “острівці”, загороджені попереджувальними конусами.

Читайте також: Як у центрі Вінниці знайшли древнє підземелля. ВІДЕО

Швидше за все в даному випадку йдеться про поточний ремонт дороги, адже на комплексне вирішення проблеми просідання Соборної, під якою вочевидь багато старовинних підземних ходів, потрібно багато коштів. А вони наразі акумулюються на вирішення більш нагальних проблем, зокрема повязаних з реконструкцією та модернізацією медичниз закладів. Про це, коментуючи проблему Соборної, повідомив міський голова Сергій Моргунов під час виїзної наради минулого тижня. 

Нагадаємо, що цього року вінницькі комунальники мають намір реконструювати низку міських доріг, деякі з них – прокласти “з нуля”. З повним переліком шляхів, за які візьмуться міські комунальники у 2018 році можна ознайомитися за цим посиланням. 

Автор: Vежа

Адміністрація сайту

Поділитись публікацією
Вгору